Навчання керівників, які очолюють формування цивільного захисту Маньківського району

19-20 лютого в актовій залі Маньківської РДА проведено виїздне навчання осіб, які очолюють формування цивільного захисту - оповіщення та зв’язку Маньківського району.

/Files/images/2019/2102/IMG_0959 (1).jpg У семінарі взяли участь завідувач курсів Гребьонкін О.А., МВН Борисов О.І., начальник сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації Михайловин В.І.

В ході проведення семінару слухачі були ознайомлені з нормативно-правовою базою створення формувань цивільного захисту, організаційною структурою, оснащенням формувань, порядком видачі та користування засобами індивідуального і колективного захисту, особливостями проведення оповіщення та евакуації в сільській місцевості.

Також слухачі прийняли участь в обговоренні питань щодо основних вимог до системи пожежного захисту території, будівель і споруд,утриманняшляхів евакуації, оснащення об'єктів первиннимизасобами пожежогасіння.

/Files/images/2019/2102/IMG_0975.jpg Окрім цього, з учасниками семінару був провнедений тренінг щодо алгоритму дій спеціалізованої служби, формування зв’язку та оповіщення при проведенні рятувальних та інших невідкладних робіт у районі надзвичайної ситуації.

Традиційно, наприкінці занять фахівці Уманських курсів надали слухачам матеріализ вищевказаних тем велектронному вигляді та роздруковані пам’ятки щодо дій у випадках надзвичайних ситуацій.

За підсумками семінару, під час тестування слухачі показали високий рівень знань та вмінь з вивченого матеріалу, що сприятиме цілеспрямованому та ефективному виконанню ними обов’язків керівників формувань з питань цивільного захисту.

О.А.Гребьонкін, завідувач

Уманських курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 15