21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

День Гідності та Свободивстановлений Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року.

Метою запровадження пам’ятної дати є віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Традиційно в цей день люди поминають загиблих під час революції, приносять квіти і лампадки до пам’ятних місць, організовують виставки та акції.

/Files/images/2018/2111/DSCN1000.JPG/Files/images/2018/2111/DSCN1002.JPG

За доброю традицією цього дня у Навчально-методичному центрі ЦЗ та БЖД Черкаської області відбулися урочисті загальні збори особового складу та працівників Центру. Завідувач обласного методичного кабінету Віктор Боршківський провів інформаційну годину «День Гідності та Свободи: історія і традиції свята». В заключному слові начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Олексій Биков наголосив на важливості цієї історичної дати для народу та розвитку Української держави.

Колектив Навчально-методичного центру приєднується до вшанування всіх українців, своїх земляків, котрі стояли і продовжують стояти, за сильну й демократичну Україну. Бажаємо усім мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту!

Обласний методичний кабинет

Кiлькiсть переглядiв: 38