Семінар з керівниками об’єднаних територіальних громад Черкащини з питань організації цивільного захисту населення

30 жовтня в приміщенні регіонального центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар з керівниками та представниками об’єднаних територіальних громад Черкаської області з проблематики організації заходів цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах.

Під час заходу було розглянуто питання організації та роботи органів управління і сил цивільного захисту ОТГ, підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях, досвіду створення системи цивільного захисту в громадах України та інших країн.

У взаємодії з управлінням цивільного захисту облдержадміністрації та управлінням ДСНС України у Черкаській області, в семінарі взяли участь представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області. В своєму виступі начальник Центру Олексій Биков зазначив, що підготовка керівників громад, старост, осіб, які очолюють структурні підрозділи з питань цивільного захисту, є запорукою стійкового функціонування системи цивільного захисту в громадах та запропонував усім призначеним особам пройти навчання в Центрі у поточному та наступному році. Заступник завідувача обласних та міста Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Андрій Шинкаренко довів до присутніх вимоги основних законодавчих актів і головні завдання об’єднаних територіальних громад у сфері цивільного захисту та пропозиції щодо варіантів утворення системи цивільного захисту в громадах.

Очікуємо, що подібні заходи покращать обізнаність з питань цивільного захисту керівників громад Черкащини та активізують підготовку населення до дій у надзвичайних ситуаціях.

Обласний методичний кабінет

Кiлькiсть переглядiв: 23