Проведено засідання педагогічної ради Центру

На початку другого навчального семестру у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області пройшло засідання педагогічної ради Центру.

Захід мав на меті підвести підсумки навчально-методичної діяльності Центру за 9 місяців та визначити завдання педагогічного колективу на наступний період, а також обговорити основні напрямки удосконалення професійної майстерності викладачів Центру.

За всіма питаннями порядку денного доповідачі надали змістовнy і обґрунтовану інформацію. В ході обговорення зверталась увага не тільки на здобутки, але й на певні недоліки, обговорювались заходи щодо удосконалення організації навчально-методичної діяльності.

/Files/images/2018/20092018/DSCN0975_.jpg Активний обмін думками усіх педагогічних працівників Центру був під час презентації методичних рекомендацій «Поради викладачу навчально-методичного центру цивільного захисту», за авторством Осипенко С.І. Одностайно вирішено впровадити у практичну діяльність положення, що містяться у пораднику.

Під час наради було внесено корективи в плани роботи структурних підрозділів Центру на 4 квартал поточного року.

Загалом захід пройшов у конструктивному руслі і став позитивним поштовхом для усіх його учасників.

Обласний методичний кабінет

Кiлькiсть переглядiв: 21