Керівники Черкаської облспоживспілки підвищують свою компетентність в питаннях цивільного захисту

Днями, Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області, проведені виїзні заняття з функціонального навчання у сфері цивільного захисту, з керівниками облспоживспілки та керівниками районних споживчих товариств.

Враховуючи ріст кількості надзвичайних ситуацій , що виникли за останні роки в області, викладачами центру проаналізовані найбільш резонансні надзвичайні ситуації, що привели до загибелі людей, нанесли великі матеріальні збитки та перешкоджали життєдіяльності населення.

Під час навчання приділено увагу Кодексу цивільного захисту України від 2 жовтня 2012 року № 5403-\/І, і зокрема до статті 20. «Завдання і обов’язки суб’єктів господарювання».

/Files/images/2018/1506/IMG_20180612_120202.jpg З урахуванням змін, що вносились до постанов Кабінету Міністрів України з питань цивільного захисту , слухачам, як керівникам суб’єктів господарювання, надані роз’яснення по їх діям при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій та під час надзвичайної ситуації. Живу зацікавленість виявили слухачі при обговоренні питань: утримання захисних споруд на об’єктах споживспілки, реальному стану системи та засобів оповіщення працівників та населення, забезпечення засобами індивідуального захисту.

І. М.Потапенко , В.І.Філіпчук , викладачі

обласних та м. Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 55