Триває підготовка керівників спеціальних об’єктових навчань (тренувань) суб’єктів господарювання Уманського району та м.Умань

Відповідно до плану комплектування слухачами на 2018 рік, 12 - 13 червня на Уманських курсах 3 категорії було проведено семінар-практикум з керівниками та особами, які очолюють групу керівництва об’єктовим навчанням, тренуванням з відпрацювання дій за планами цивільного захисту, реагування на надзвичайні ситуації, локалізації і ліквідації аварійних ситуацій, аварій. На заняттях були присутні слухачі суб’єктів господарювання м.Умань та Уманського району.

Під час навчання завідуючим курсів Гребьонкіним О.А. були доведені до слухачів законодавчі та нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію політики держави у сфері цивільного захисту, керівні документи, що стосуються діяльності штабів та порядок їх дій у випадку надзвичайної ситуації. Зосереджено увагу слухачів щодо планування об’єктових навчань та тренувань, їх проведення на суб’єктах господарювання з відпрацювання дій відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації. Слухачам надані консультації з питань практичного відпрацювання документації по підготовці та проведенню спеціальних об’єктових навчань та тренувань.

Під час групового заняття та тренінгу МВН Борисов О.І. значну увагу приділив алгоритму дій керівників та осіб, які очолюють штаби, а також порядку проведення евакуації персоналу суб’єктів господарювання.

Слухачі переглянули фільм про особливості надання домедичної допомоги в умовах НС, первинний огляд потерпілого, методику проведенні серцево-легеневої реанімації, накладання пов’язок при травмах кінцівок, дій при опіках та способах транспортної іммобілізації.

З метою покращення просвітницької діяльності слухачам були надані методичні та відеоматеріали, інформаційні листівки, пам’ятки, з тематики цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях, розроблені працівниками Навчально-методичного Центру ЦЗ та БЖД Черкаської області.

Завідувач Уманських курсів 3 категорії

О.А.Гребьонкін

/Files/images/2018/1406/IMG_0487.JPG/Files/images/2018/1406/IMG_0489.JPG/Files/images/2018/1406/IMG_0490.JPG/Files/images/2018/1406/IMG_0498.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 38