Літо без небезпеки

Розпочалися літні канікули. Хтось вирушить на відпочинок у дитячі та шкільні табори, хтось залишиться вдома. У цей період вкрай важливо постійно розповідати дітям про правила безпеки. Пам`ятайте, що на канікулах значно збільшується ризик не тільки вуличного, але і побутового травматизму.

Наскільки літній відпочинок стане для школярів активним, пізнавальним, пам’ятним багато в чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були здоровими іщасливими.

У будь-якому випадку дорослі можуть бути впевнені - поки дитина в таборі, вона не проводить літнє дозвілля вдома біля комп'ютера і не піддається небезпекам вулиці.

Організація шкільних таборів - одна з форм роботи зі школярами в літній період. Табір виконує важливу місію - оздоровлення і виховання дітей. Саме тому за розпорядженням Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради з 29 травня до 15 червня 2018 року організовано роботу пришкільних таборів відпочинку з денним перебуванням дітей на базі 15 закладів загальної середньої освіти комунальної форми власності міста

Всього буде охоплено відпочинком у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей системи освіти міста 1435 дітей./Files/images/2018/0806/IMG_7033.jpg

Велика увага під час роботи таборів приділяється безпеці життєдіяльності дітей. Вихователі, керівники гуртків, начальники табору перед проведенням заходів, екскурсій, змагань тощо провели інструктажі з безпеки життєдіяльності, по санітарії та гігієні, запобігання негативним звичкам, правопорушенням.

В програму розваг для дітей входять : екскурсії, походи у кінотеатри, музеї, різноманітні конкурси, змагання у спортивних секціях та прогулянки на природі. Методисти обласного методичного кабінету навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області з відповідальністю віднеслися до запрошення Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради провести тематичні зустрічі з вихованцями освітніх закладів міста щодо безпеки життєдіяльності у пришкільних таборах з денним перебуванням дітей під час літніх канікул. Для цих зустрічей методичним кабінетом були підготовлені відповідні рекомендації щодо безпечного відпочинку в пришкільних таборах з денним перебуванням дітей, пам’ятки з попередження дитячого травматизму і захворювань, а також естафети, вікторини та інші розваги з безпеки для школярів під час літніх канікул.

Ці зустрічі подобаються переважно підліткам. Адже такий відпочинок може бути неймовірно різноманітним. Діти отримають необхідні знання з безпеки та купу емоцій і вражень.

Шановні батьки!


Ми звертаємося довасз проханням ретельно дбати про безпеку своїх дітей.Розповідайте їм про небезпеку, яка чатує на кожного неуважного школяра, який нехтує правилами безпечної поведінки. Виховуйте унихнавички культури поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом,тощо.Обов’язково розкажіть дітям, що у разі виникнення пожежі необхідно терміново сповістити про це дорослих та Службу порятунку за номером“101”.

Пам'ятайте: безпека ваших дітей, в першу чергу, у ваших руках!

Хай канікули будуть порою корисних та цікавих відкриттів, досягнень, придбання нового досвіду, вмінь та друзів. І не забуваймо, що щасливе дитинство – коли воно безпечне!

Обласний методичний кабінет

НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області

Кiлькiсть переглядiв: 63