Проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту з керівниками навчальних груп щодо підготовки працівників місцевих органів державної влади та суб’єктів господарювання Лисянського району

З 29 по 30 травня 2018 року працівники Уманських курсів 3 категорії провели семінар - практикум з категорією слухачів: «керівники навчальних груп з підготовки працівників місцевих органів державної влади та суб’єктів господарювання діям у надзвичайних ситуаціях».

В семінарі прийняли участь: Гребьонкін О.А. – завідувач Уманських курсів 3 категорії , майстер виробничого навчання курсів - Борисов О.І.; Адамович Р.В. - начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації; Чорна В.А. – голова Уманської міськрайонної організації Червоного Хреста.

В ході навчання слухачам доведені нормативно-правові акти, що забезпечують реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту, поняття про надзвичайні ситуації, їх класифікацію та вплив на життєдіяльність населення, вимоги та зміст програм підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях, основні заходи захисту населення та територій від надзвичайних ситуацій, порядок забезпеченням заходів протипожежного захисту, а також інформацію про можливі надзвичайні ситуації і потенційно небезпечні об’єкти Лисянського району.

/Files/images/2018/31052018/IMG_0445.JPG При розгляді питання щодо надання домедичної допомоги потерпілим голова Уманської міськрайонної організації Червоного Хреста Чорна В.А. зосередила увагу учасників навчання на різних типах ушкоджень, нещасних випадках на виробництві та в побуті (травми, переломи, опіки, кровотеча, вивихи, розтягування, іммобілізація, непрохідність дихальних шляхів та ін.).

Наприкінці занять слухачі отримали в електронному вигляді пам’ятки, буклети щодо дій населення у надзвичайних ситуаціях, методичні рекомендації та інші програмні та навчально-методичні матеріали для використання під час підготовки працівників за програмами загальної і спеціальної підготовки до дій у надзвичайних ситуаціях.

О.А.Гребьонкін, завідувач Уманських

курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 72