Фахівці НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області проводять заняття з виїздом у райони та міста області

Наприкінці квітня поточного року, у м. Умань, викладачами обласних та м. Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії , відповідно вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819, проведені виїзні заняття з функціонального навчання у сфері цивільного захисту з головами і секретарями сільських та селищних рад Уманського, Жашківського, Тальнівського, Маньківського районів, посадовими особами райдержадміністрацій цих районів, а також : директорами шкіл та їх заступниками, завідуючими та вихователями-методистами дошкільних навчальних закладів, медичних закладів та ряду підприємств, розташованих у вказаних районах.

/Files/images/2018/15-1605/IMG_0400.JPG 15-16 травня, такий же захід, але з питань пожежної безпеки, на базі Уманського Національного Університету Садівництва, було проведено з керівниками та посадовими особами, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів з пожежної безпеки. На цей раз, підвищували свою компетентність керівники та посадові особи вищих навчальних закладів: Уманського Національного Університету Садівництва, Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини, Уманської філії Київського інституту бізнесу та технологій, Уманської філії ПВНЗ «Європейський університет», ПАТ «Вітаміни», ПАТ «Технолог», КП «Уманьтеплокомуненерго», ТОВ «Уманьпиво», ТОВ «Напої плюс» та інших навчальних закладів та суб’єктів господарювання.

Педагогічними працівниками навчально-методичного центру, під час заняття з слухачами, розглянуті питання державної політики в сфері цивільного захисту та безпеки життєдіяльності населення області, проаналізована сучасна ситуація з даного питання в області. На негативних прикладах виникнення масштабних надзвичайних ситуацій, розібрані причини їх виникнення та недоліки в діях персоналу об’єктів, що привели до жертв серед населення та великих матеріальних збитків. Зупинилися і на недоліках, які були виявлені державною комісією, при проведенні командно-штабних навчань з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми Черкаської області , що проводились в минулому році.

Як були засвоєні отримані знання засвідчило тестування.

Слід відмітити активну участь в організації цих заходів завідувача Уманських курсів 3 категорії Гребьонкіна О.А. та майстра виробничого навчання Борисова О.І.

В.І.Філіпчук, викладач обласних та міста Черкаси курсів

удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 71