«Тиждень безпеки дитини» в дошкільних навчальних закладах освіти Уманської міської ради

Найціннішим для суспільства є життя та здоров’я дітей, тому, вже починаючи з дошкільного віку, дітям потрібно закладати основи безпечної поведінки. В дошкільних навчальних закладах освіти Уманської міської ради створені всі умови для навчання дітей правилам безпечної поведінки в несприятливих побутових та нестандартних ситуаціях.

24 квітня в дошкільних навчальних закладах №25 та №34 Уманської міськоїради в рамках проведення «Тижня безпеки дитини» педагогічними працівниками Уманських курсів 3 категорії О.Гребьонкіним та О.Борисовим разом з фахівцями РВ УДСНС України у Черкаській області проведено захід «Життя і безпека дитини».

В ході заходу діти познайомилися з правилами евакуації при пожежі, правилами безпеки при поводженні з небезпечними предметами, з електропобутовими та газовими приладами. Також, малюки вивчили номери виклику екстрених служб 101, 102,103 та 104.

/Files/images/2018/2704_dnz/IMG_0275.JPG Звичайно, що найбільше дітям запам’яталась пожежна машина, біля якої рятувальники демонстрували бойовий одяг та спорядження рятувальника. Діти з задоволенням приміряли одяг та гасили умовну пожежу. Дехто з малюків, які відчули себе в ролі рятувальника, висловили бажання здобути в майбутньому саме цю професію.

На згадку про проведення заходу малята отримали від Уманських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності невеличкі сувеніри, пам’ятки та листівки.

О.І Борисов, майстер виробничого навчання

Уманських курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 61