Зі знаннями – до безпечного дитинства!

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.З цією метою, на базі опорного Канівського дошкільного навчального закладу №6 «Теремок» Канівської міської ради Черкаської області, у рамках проведення «Тижня безпеки дитини», 25 квітня 2018 року були проведені об’єктові тренування за темою: «Дії керівного складу та сил цивільного захисту закладу при виникненні пожежі в дошкільному навчальному закладі», метою яких стало удосконалення практичних навичок в організації оповіщення, організованого збору та евакуації дітей та працівників дошкільного навчального закладу.

/Files/images/2018/2704_dnz/IMG_20180425_113027.jpg В організації та проведенні даного заходу взяла участь Оксана Головня - майстер виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та м. Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області.

За сигналом “Увага всім!” та оголошеням ввідної “Відбулося замикання електропроводу на харчоблоці, сталася пожежа”, розпочалась екстрена евакуація дітей та працівників за межі дошкільного закладу в безпечну зону. Дітям потрібно було швидко зібратися, одягнути ватно-марлеві пов’язки та покинути приміщення дитячого садку. Евакуація з дошкільного закладу відбулася за 3 хвилини.

Під час тренування дорослі діяли чітко і злагоджено, а діти з цікавістю включилися в тренувальне навчання. На підведені підсумків було зазначено, що основна мета даного заходу досягнута.

Дані заходи є вкрай необхідними, адже потрібно з малечку правильно формувати уявлення дітей про небезпеку під час виникнення пожежі, пояснювати й навчати правильно поводити себе і в інших небезпечних ситуаціях.

Оксана Головня,

майстер ВН циклу практичної підготовки обласних та м. Черкаси

курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 74