У Золотоніському районі проведено виїзні заняття з функціонального навчання у сфері цивільного захисту

Напередодні на базі Золотоніської районної державної адміністрації проведено виїзні заняття з функціонального навчання у сфері цивільного захисту з керівниками структурних підрозділів органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та керівниками суб’єктів господарювання і їх заступниками.

Навчання проводив викладач обласних та міста Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Центру Потапенко Іван Миколайович.

Програмою було передбачено вивчення питань щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, планування основних заходів у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, принципи та основні заходи підготовки населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій.

Також, у ході навчання були розкриті питання підготовки та проведення командно-штабного навчання з органами управління та силами цивільного захисту щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на гідроспорудах Дніпровського каскаду, що заплановане в області на 2018 рік.

Наприкінці занять, для ефективного втілення отриманих знань у практику, слухачам були надані навчально-методичні матеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на електронних носіях та в паперовому вигляді.

І.М. Потапенко, викладач

обласних та міста Черкаси курсів

удосконалення керівних кадрів 2 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 51