Черкаські освітяни - за безпечне життя дитини

З метою створення умов для вдосконалення фахової майстерності педагогічних кадрів, популяризації перспективного педагогічного досвіду, впровадження новітніх технологій у педагогічну практику, ознайомлення громадськості Черкащини з досягненнями педагогічних колективів області з 18 по 20 квітня 2018 року в Черкасах відкрилася XХІІІ обласна виставка перспективного педагогічного досвіду «Інноваційний пошук освітян Черкащини». Понад 1000 матеріалів за 9 тематичними напрямками представили освітяни області. Найактивніші учасники: міста Черкаси, Сміла, Золотоноша, Христинівський, Драбівський та Черкаський райони. Відбувається захід на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників.

На відкритті виставки були присутні перший заступник голови Черкаської облдержадміністрації Віталій Коваль, перший заступник голови Черкаської облради Валентин Тарасенко, ректор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Наталія Чепурна, заступники начальника управління освіти і науки ОДА Оксана Симушина та Валентина Ткаченко. Віталій Коваль відзначив, що окрім міст, активно цього року беруть участь у виставці райони та 9 об’єднаних територіальних громад Черкащини.

/Files/images/2018/vistavka/IMG_9605.jpg Сучасне життя, особливо у містах, стає дедалі складнішим і небезпечнішим для дитини. Щільний потік транспорту на вулиці, "злочинці за кермом", що їдуть на червоне світло, "лагідні" незнайомці, ліфти, під'їзди... Як вберегти дітей від небезпеки? Єдиний вихід – виробити у дитини навички безпечної поведінки. Цілий ряд робіт на виставці було направлено на формування основ безпеки та норм поведінки в надзвичайних ситуаціях у вихованців освітніх закладів.. Основна мета їх - якомога повніше підготувати дітей до розв'язання складних життєвих ситуацій, навчити їх захищати себе від небезпеки, а також запобігти дитячому травматизму.

Перед педагогами освітніх закладів завжди стоять три найважливіших завдання:

1. створити безпечні умови для життєдіяльності дитини;

2. сформувати в дитини уміння передбачати наслідки своїх вчинків;

3.виробити в дитини навички практичних дій під час виникнення надзвичайних ситуацій.

/Files/images/2018/vistavka/IMG_9569.jpg Найкращі роботи з виставки передових педагогічних досягнень щорічно поповнюють полиці стендів методичного кабінету Навчально – методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області. Освітяни з різних куточків області, що проходять навчання в центрі, мають можливість познайомитися з цими роботами та перейняти передовий досвід своїх колег.

Обласний методичний кабінет навчально – методичного центру

ЦЗ та БЖД Черкаської області

Тетяна Теліга

Кiлькiсть переглядiв: 37