Тиждень безпеки дитини – теорія підкріплена практикою

/Files/images/2018/uman_04/IMG_0123.JPG В рамках проведення Тижня безпеки дитини, 16 квітня поточного року на Уманських курсах Навчально-методичного центру з вихованцями ДНЗ №9 міста Умань був проведений захід на тему «Наша безпека у наших руках».

Працівники курсів О.А.Гребьонкін та О.І.Борисов, які провели даний захід, обговорили з дітьми правила безпечної поведінки під час виникнення різних надзвичайних ситуацій. Для кращого засвоєння знань, було використано багато дидактичного матеріалу, продемонстровано прилади радіаційного та хімічного спостереження, індивідуальні засоби захисту та первинні засоби пожежогасіння. Наприкінці занять дітлахам був запропонований перегляд пізнавальних мультфільмів з тематики безпеки життєдіяльності.

Організація таких навчально-виховних заходів з дітьми та молоддю на базі Уманських курсів є доброї традицією у співпраці між фахівцями освітніх закладів та курсів, що має на меті вироблення у дитини необхідного рівня вмінь і навичок для її безпечного перебування в навколишньому середовищі.

О.А.Гребьонкін, завідувач Уманських курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 44