Навчаються особи, які очолюють формування закладів освіти Уманського району

17-18 квітня 2018 року на базі Уманських курсів 3 категорії проведені заняття з функціонального навчання осіб, які очолюють формування цивільного захисту закладів освіти Уманської РДА.

/Files/images/2018/uman_04/IMG_0156.JPG У заході взяли участь завідувач курсів Гребьонкін О.А., МВН О.І.Борисов, начальник відділу ЦЗ та МР Уманської РДА В.С.Сакал, головний лікар станції швидкої медичної допомоги м.Умань Гурбич С.Т. та головний інспектор РВ УДСНС України у Черкаській області майор служби ЦЗ Кравченко Є.П.

Під час проходження навчання слухачі ознайомились з основними вимогами нормативно-правових документів у сфері цивільного захисту з питань організаційної структури та призначення формувань, функціональних обов’язків керівника та членів формувань, порядок оповіщення, збору і приведення формування у готовність до виконання завдань за призначенням.

Не абияку зацікавленість слухачі виказали під час вивчення тем щодо надання домедичної допомоги потерпілим при різних типах ушкоджень, користування засобами індивідуального і колективного захисту, засобами пожежогасіння.

В ході навчання його учасники змогли обмінятися досвідом з організації роботи формувань в власних закладах.

Наприкінці слухачам були презентовані та надані навчально-методичні матеріали розроблені педагогічними працівниками Центру.

/Files/images/2018/uman_04/IMG_0151.JPG За відгуками учасників семінару, набуті під час заходу знання суттєво допоможуть їм у вирішенні багатьох питань, а саме: ефективно та більш якісно виконувати обов’язки осіб, які очолюють формування ЦЗ; удосконалювати рівень теоретичної та практичної підготовки складу формувань до вмілих дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та компетентно вирішувати проблеми колективної безпеки учасників навчально-виховного процесу загальноосвітніх навчальних закладів Уманського району.

О.А.Гребьонкін, завідувач

Уманських курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 51