У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області пройшли педагогічні читання

Організація даної форми методичної роботи у Центрі є однією із продуктивніших стосовно підвищення професійної компетентності педагогічних працівників.

Темою цьогорічного педагогічного читання, яке проведено 15 березня, було обрано: «Порядок роботи майстра виробничого навчання з питань проведення заходів практичної підготовки на підприємствах, в установах та організаціях». Дана тема є актуальною і потребує ретельного обговорення, адже виконання завдань, пов’язаних з практичною підготовкою суб’єктів господарювання, є основним змістом роботи майстра виробничого навчання Центру. Ще більш актуальною дана тема є тому, що нормативна база з цього питання є досить обмеженою. Найважливішим посібником, який було використано при підготовці до читання, є «Поради майстру виробничого навчання курсів цивільного захисту», за авторством Осипенко С.І.

На обговорення були винесені такі питання:

- алгоритм роботи майстра виробничого навчання на суб’єкті господарювання;

- підготовка майстра виробничого навчання до проведення навчальних заходів з практичної підготовки;

- облік роботи майстра виробничого навчання та звітність;

- методичне забезпечення роботи майстра виробничого навчання щодо проведення заходів практичної підготовки на суб’єкті господарювання.

/Files/images/2018/1503/DSCN0568.JPG/Files/images/2018/1503/DSCN0598.JPG

З доповідями перед педагогічним колективом виступили завідувач обласних та міста Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Юрій Дроговоз та методисти Обласного методичного кабінету Тетяна Теліга та Людмила Шинкаренко.

Важливість обраних питань викликала жваве обговорення усіма учасниками заходу. Робота вийшла плідною і цілеспрямованою. Відбулось активне обговорення проблемних питань, висвітлених під час заходу, та визначені шляхи їх вирішення.

Підбиваючи підсумки педагогічного читання, начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Олексій Биков зазначив, що виконання завдань пов’язаних з практичною підготовкою суб’єктів господарювання є пріоритетним для педагогічного складу Центру і вимогає від них професіоналізму та відповідальності.

Обласний методичний кабінет

15.03.2018 У НМЦ ЦЗ та БЖД Черкаської області пройшли педагогічні читання

Кiлькiсть переглядiв: 76