Працівники районних відділів Головного управління національної поліції в Черкаській області пройшли навчання з питань цивільного захисту

/Files/images/2018/DSCN056.JPG

Відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 9 січня 2014 року № 11 «Про затвердження Положення про єдину державну систему цивільного захисту», в усіх регіонах України утворенні спеціалізовані служби цивільного захисту охорони громадського порядку.

З метою підвищення професійного рівня фахівців, які відповідають за цей напрямок діяльності у районах області, на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області з даною категорією слухачів 26-27 лютого 2018 року було організоване навчання з питань цивільного захисту.

Зі вступним словом перед учасниками навчань виступив начальник Центру підполковник служби цивільного захисту Олексій Биков. Він наголосив, що у випадку загрози або виникнення надзвичайної ситуації спеціалізована служба відіграє важливу роль у забезпеченні громадського порядку серед населення. Необхідною умовою виконання цього завдання є взаємодія органів і підрозділів національної поліції України із місцевими органами влади, органами місцевого самоврядування та підрозділами ДСНС України і іншими службами цивільного захисту.

Під час проведення лекційних та практичних занять, педагогічними працівниками Центру слухачам були розкриті питання оповіщення про загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій, порядок дій спеціалізованої служби по забезпеченню евакуаційних заходів, засоби індивідуального та колективного захисту, надання само- і взаємодопомоги в умовах надзвичайних ситуацій, алгоритм дій керівного та особового складу служби при забезпеченні громадського порядку в умовах надзвичайних, аварійних ситуацій та терористичного акту.

По завершенню занять було організовано виконання тестових завдань. Показники рівня знань слухачів засвідчили про ефективність їх проведення.

Обласний методичний кабінет

Кiлькiсть переглядiв: 85