Заняття з пожежної безпеки с працівниками закладів освіти м.Умань

/Files/images/2018/IMG_0052.JPG

Наприкінці лютого поточного року в аудиторії Уманських курсів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області та в актовому залі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка було організовано навчання з правил пожежної безпеки в Україні із працівниками закладів освіти міста Умань.

Заняття проводили завідувач Уманських курсів 3 категоріїї Олександр Гребьонкіним та старший майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру Володимир Палажченко.

В ході занять присутнім були доведені основні вимоги нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки, порядок організації пожежної безпеки у навчальному закладі, алгоритм дій керівного складу і працівників у разі виникнення пожежі, первинні засоби пожежогасіння та правила користування ними.

Особливу увагу організаторами навчань було привернуто до розгляду таких важливих питань, як проведення протипожежних інструктажів (вступного, первинного, повторного, позапланового, цільового), підготовка планів евакуації з їх практичним відпрацюванням, контроль за проходженням посадовими особами навчань з питань пожбезпеки, контроль за експлуатацією та обслуговуванням наявних технічних засобів протипожежного захисту (протипожежного водопроводу, установок пожежної сигналізації, автоматичного пожежогасіння, первинних засобів пожежогасіння).

Заняття пройшли в атмосфері конструктивного та продуктивного спілкування, адже усі їх учасники добре розуміють, що виконання в повному обсязі організаційних заходів з питань пожежної безпеки, удосконалення практичних навичок використання первинних засобів пожежогасіння відіграють домінуючу роль у забезпеченні пожежної безпеки в навчальних закладах.

О.А.Гребьонкін, завідувач Уманських курсів 3 категорії

Кiлькiсть переглядiв: 77