8 лютого відбулось засідання Педагогічної ради Центру

У Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області під головуванням начальника Центру – підполковника служби цивільного захисту Олексія Бикова проведено перше з п’яти запланованих на 2018 рік засідання педагогічної ради.

Робота ради проходила за участю керівного, особового складу та працівників Центру.

Про результати навчально-методичної діяльності у своїх структурних підрозділах доповіли завідувачі обласних та м.Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії Юрій Дроговоз, Уманських курсів 3 категорії Олександр Гребьонкін та навчально-консультаційного пункту м. Сміли Петро Карло. Старший майстер виробничого навчання, голова методичної комісії Володимир Палажченко прозвітував про підсумки роботи методичної комісії за 2017 рік та план роботи на 2018 рік.

Також, на порядок денний були винесені актуальні питання щодо організації навчального процесу з функціонального навчання у 2018 році, навчального навантаження педагогічних працівників, ведення обліково-звітної документації курсів та підготовки до атестації педагогічних працівників Центру у 2018 році.

Окрім цього, учасники ради заслухали інформаційні доповіді колег, які пройшли підвищення кваліфікації з питань цивільного захисту в Інституті державного управління у сфері цивільного захисту наприкінці 2017 року і у січні поточного року. Про підтримання виконавчої дисципліни і результати роботи щодо запобігання проявам корупції доповів юрисконсульт Микола Сова.

Підбиваючи підсумки засідання, начальник Центру Олексій Биков зупинився на першочергових завданнях, на яких необхідно зосередити зусилля колективу у 2018 році та висловив упевненість у тому, що кожен працівник усвідомлює важливість поставлених перед колективом завдань та відповідально поставиться до їх реалізації.

/Files/images/2018/08022018/DSCN0512.JPG/Files/images/2018/08022018/DSCN0509.JPG

Обласний методичний кабінет

Кiлькiсть переглядiв: 78