Працівники Навчально-методичного центру взяли участь у навчально-методичному зборі з керівним складом та фахівцями цивільного захисту Черкаської медичної академії.

На початку нового 2018 року у Черкаській медичній академії було проведено навчально-методичний збір з питань цивільного захисту.

На зборі були присутні керівний склад та персонал закладу. Вже традиційно, взяти участь у заході були запрошені фахівці Навчально-методичного центру.

Відповідно до порядку денного на розгляд були винесені наступні питання: правові основи цивільного захисту, підсумки роботи академії у сфері цивільного захисту за 2017 рік та визначення пріоритетних завдань на 2018 рік.

/Files/images/2018/medkoladj1501/DSC_0447.JPG Старший майстер виробничого навчання Володимир Палажченко довів до присутніхзміни та доповнення законодавчих актів у сфері цивільного захисту, розпоряджень ДСНС України, планів основних заходів цивільного захисту державного, регіонального та місцевого рівнів на 2018 рік.

Також, за результатами роботи у сфері цивільного захисту колективу академії за минулий рік, Володимир Іванович подякував ректору академії Інні Яківні Губенко та призначеної особі з питань ЦЗ Анатолію Миколайовичу Трубенко за відповідальне ставлення до підготовки працівників закладу до дій у надзвичайних ситуаціях.

Необхідно відмітити важливе значення для забезпечення належного функціонування об’єктової ланки єдиної державної системи цивільного захисту проведення у навчальних закладах таких щорічних навчально-методичних зборів з питань цивільного захисту.

Обласний методичний кабінет

Кiлькiсть переглядiв: 66