Виїзні навчання у Драбівському районі

20 жовтня 2017 року в Великому залі засідань Драбівської районної державної адміністрації відбулося виїзне навчання з питань цивільного захисту з керівниками структурних підрозділів органів виконавчої влади, керівниками місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання та їх заступників.

Розпочав навчання Перший заступник голови районної державної адміністрації Лобода Володимир Володимирович, звернув увагу на доцільність проведення даних навчань у зв’язку з актуальністю щодо надзвичайних подій природного характеру, які відбулися в липні місяці цього року у Драбівському, Золотоніському та Чорнобаївському районі.

Навчання проводив Потапенко Іван Миколайович, викладач обласних та міста Черкаси курсів удосконалення керівних кадрів 2 категорії навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області. В ході навчання висвітлено питання щодо реалізації державної політики у сфері цивільного захисту, планування основних заходів у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та основні принципи підготовки населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій як природного так і техногенного характеру.

/Files/images/nmts2017/2010_drabv/DSCN3173.JPG Під час занять викладач звернув увагу присутніх на доцільність проходження керівниками підприємств, установ та організацій функціонального навчання у сфері цивільного захисту та зазначив, що практична підготовка персоналу суб’єктів господарювання та населення до дій у надзвичайних ситуаціях є обов’язковою.

По завершенні навчання, для ефективного втілення отриманих знань у практику, слухачі отримали методичні матеріали з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на електронних носіях та в паперовому вигляді.

Л. Потапенко, завідувач лабораторії (наочних засобів навчання)

Кiлькiсть переглядiв: 85