Черкаська обласна державна адміністрація

Розпорядження

23.08.2011 р. N 267


"Про порядок створення та організацію роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах області "

Керуючись пунктом 9 статті 13 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статтею 35 Закону України "Про правові засади цивільного захисту", Законом України "Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру", пунктом 6 Порядку здійснення підготовки населення на підприємствах, в установах та організаціях до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, затвердженого наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 23.04.2001 N 97, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.06.2001 за N 481/5672, та наказом Міністерства надзвичайних ситуацій України від 07.06.2011 N 587 "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку створення, обладнання та забезпечення функціонування консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах" (Методичні рекомендації N 587).
1. Затвердити Примірне положення про консультаційні пункти з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах області (далі - консультаційні пункти), що додається.

2. Головам райдержадміністрацій, рекомендувати міським головам міст обласного значення, сільським та селищним головам.

2.1. Забезпечити в установленому порядку створення та організацію роботи консультаційних пунктів.

2.2. При підготовці проектів відповідних бюджетів передбачити кошти на матеріальне - технічне забезпечення консультаційних пунктів.

2.3. Започаткувати проведення щорічно у листопаді огляд - конкурс на кращу матеріально - технічну базу консультаційних пунктів.

3. Головному управлінню з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи обласної державної адміністрації спільно з управлінням Міністерства надзвичайних ситуацій в області забезпечити постійний контроль за створенням та діяльністю консультаційних пунктів на території області

4. Навчально-методичному центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Черкаської області:

4.1. Розробити наглядові просвітницько-інформаційні матеріали з питань захисту та охорони життя і здоров'я людей у надзвичайних побутових або нестандартних ситуаціях (стенди, рекомендації, пам'ятки, брошури тощо) для консультаційних пунктів, а також зразки інформаційно-довідкових кутків з питань цивільного захисту для підприємств, установ та організацій області.

4.2. Проводити заняття з відповідальними за роботу консультаційних пунктів щодо підготовки населення в сфері цивільного захисту.

5. Виконавцям, зазначеним у розпорядженні, про хід його виконання інформувати Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи обласної державної адміністрації щорічно до 10 червня та до 10 грудня, якому узагальнену інформацію подавати до обласної державної адміністрації щорічно до 15 червня та 15 грудня.

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови обласної державної адміністрації Рябцева С. В. та Головне управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи обласної державної адміністрації.

Голова державної адміністрації С. Б. Тулуб

Кiлькiсть переглядiв: 296